Переводчик

суббота, 12 мая 2018 г.

День матері


День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві й відзначають День Матері.

Жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

Образу матері присвячують свої найкращі твори відомі письменники, поети, композитори, художники. Їй, єдиній і неповторній, дорогій і коханій, присвячували свої поезії Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Василь Симоненко, Андрій Малишко, Дмитро Павличко, Борис Олійник та багато інших видатних українських поетів.

Powered by emaze

Це була спроба засвоєння нового сервісу.

Більш докладно з виставкою поезій з фонду Наукової бібліотеки ЧНТУ можна ознайомитися переглянувши "Слово про матір".

У всьому світі мамам присвячують не тільки вірші, на їх честь створюють чуттєві скульптури та пам'ятники. Пропонуємо зворушливу добірку, присвячену материнству та сім'ї. Співробітники нашої бібліотеки створили фотовиставку "Материнське щастя", де представили світлини зі своїми дітками. Неймовірно щасливі, щирі та зворушливі. 

Що може бути гарніше і важливіше в нашому житті!

2 комментария:

  1. Дуже гарний пост! І гарна спроба на Emaze!Зі святом, Днем Матері!!!

    ОтветитьУдалить
  2. Дуже дякую, Людмила! І Вас зі святом. Щасливої материнської долі!

    ОтветитьУдалить